Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekto

    aktív tag

    válasz Balathruin #41641 üzenetére

    Sziasztok!

    Lehet nem jó helyre írok, de egy nagyon általános témát nem találtam a problémámra, ezért teszek itt egy próbát.

    Történet röviden: van az aláírásomban lévő számítógépem, tegnap estig hibátlanul működött. Ma reggel szerettem volna bekapcsolni, biztosítékot levágta a lakásba; minden más műszaki cucc működik azóta is, csak a számítógépem nem. Maga már az alaplap sem kap szerintem áramot, mert az egész gép áram alatt van, és hiába nyomom meg a bekapcsoló gombot, nem reagál semmire.

    1. A Gigabyte MA785GT-UD3H típusú alaplapon van valami LED, ami esetleg jelzi, hogy áram alatt van-e a gép vagy sem?

    2. Mire tippeltek, mi lehet a gond? Tudom, látatlanba nehéz a dolog, de megeshet, hogy a tápomba halt meg valami, és emiatt vágta le utána egyből a biztosítékot? (Füstölni semmi sem füstölt.)

    Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

  • szekto

    aktív tag

    válasz schawo #41645 üzenetére

    @daa-raa, Zsivaagoo, schawo

    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Vettem egy másik tápot (http://www.chieftec.eu/en/psus/a-80-series/ctg-500-80p.html), ezzel már kafán működik.

    @schawo: igen, elfelejtettem azt odaírni. Egy Corsair VX450-es táp volt eddig benne(szintén 80P-s minősítéssel).

    Hál'istennek az alaplapot nem bántotta, meg mást sem, szóval működik faján. :C

    Még1x köszönöm mindannyiótoknak a segítséget! :R :R

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

Új hozzászólás Aktív témák