Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz NyuszyCaster #41204 üzenetére

    Az biztos, hogy a táp az nem kevés neki, tehát unalmában hülyeségeket beszél az a szegény szerelő bácsi ahelyett, hogy utánanézne a dolgoknak.
    Inkább arra tippelnék, hogy a táp gyári hibás, vagy valami más hardver rövidzárlatot okoz az egyik ágon (mondjuk ebben van zárlat védelem ha jól láttam, tehát akkor leállna a táp) és akkor ugye az alaplap se válaszol és itt jön képbe a vinyó, mert az is lehet hibás. Ha a vinyó hibás és megáll (nem kifejezetten zárlat), akkor már nem lehet dolgozni róla és szintén megáll a kép meg minden más. Érdemes lenne másik vinyóval, vagy táppal kipróbálni a gépet, mert úgy könnyebb kiszűrni a problémát.

    Mordor1488: Ebben a konfigban inkább a táp a gyanús, főleg azért is, mert GPA, az meg nem rendelkezik túl jó hírnévvel. Hiába az a 450 Watt, ugyanis nem mindegy, hogy melyik ágon mennyit add le belőle. Csak azt tudom ajánlani, amit előttem írtak, hogy próbáld ki egy másik táppal, de valami normálisabbal és ha azzal jó, akkor biztos, hogy a tápegység a hibás, akkor viszont érdemesebb egy normálisat venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák