Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Pttypang #5423 üzenetére

    Az is lehet, hogy eco okokból vagy azért, ha valami őrült autós egy biciklist vagy traktort előz meg a kanyarban akkor szembe könnyebben meg lehet állni ha 60-nal érkezel rá már fél perce, mint 90-ről épp lefékezve 60-ra.
    Ezt bele szoktam számolni, de még így is elég, ha a tábla és a kanyar táv felénél kezdek fékezni, tehát a tábla mellett még mindenképp 90-100-zal fogok elmenni, nem mindenhol de többségében igen. Csak a rendőr ne fotózzon, mert őt nem fogja ez az érv érdekelni. :D

    Mondjuk én gázfék driver vagyok amúgy is, keveset megyek azt is több autóval és muszáj őket masszívan használni, mert beszorul rajtuk minden. Ha mindenhova motorfékkel érkezem oda fél év múlva a fék már meg se mozdul úgy odarohad a helyére, de a rugók, a szilentek, a lengéscsillapítók is mind beállnak.
    Meg engem nagyon elbambít, ha unalmas finomkodva megyek. De ez csak rövidtávosoknak jó, mert sokat vezetve a gázfék ugyanolyan fárasztó már, na meg költséges is.
    Száguldozni nem szoktam mondjuk, az első büntetőhatárt ritkán lépem át, csak az ilyen elmentem a 60-as táblánál 90-nel eseteknél szoktam. Az autóhasználat az ami inkább masszívabb, nem maga a közlekedésem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák