Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz magyarl #73141 üzenetére

    Igen ...közel sem tökéletes ,de ennyi pénzért szerintem jó vétel.
    Azt én is észrevettem hogy csak a legfrissebb oprendszerű mobillal szeret jól működni.
    Én nem vettem észre hogy a gombok furán működnének.
    Marad , vagy visszaküldöd?

    [ Szerkesztve ]

  • magyarl

    tag

    válasz magyarl #73141 üzenetére

    Na, Kenwood KMM-BT306 fejegység beépítve és tesztelgetve. Tapasztalataim:
    - ki- és beszerelés nagyon könnyen ment, szerencsére az előző nem volt becsavarozva, nem kellett semmi műszerfalat bontanom (igaz, megvoltak még a régi fejegység kiszedő villák). A mikrofon az ajánlott helyre, a kormány fölé került, gyerekjáték volt.
    - Honda Civic 6.gen gyári hangszórókat úgy szólaltatta meg a 20 éves Kenwood után, hogy állam leesett, mint audio laikusnak durva a különbség :)
    - Rádió gyönyörű tisztán szól. Legalábbis a régihez képest, aminek árnyékolatlan antenna csatlakozója volt, fémesen a házzal érintkezett (kaszni antenna?)
    - A párhuzamos BT kezelés nagyon kényelmes, asszony és én felváltva indíthatunk zenéket.
    - Már az asztalon is fura volt, de bizony ennek az elektronikának ciripelő hangja van bekapcsolva. Zenehallgatás közben nem zavaró, de lenémítva/Standby bizony hallható, vezetés közben is.
    - Amazon Alexát letöltöttem Android telómra és hozzáadtam a fejegységet. Iszonyat menő, mikor az előlapi mikrofon gombnyomása után azt mondod "Play Queen on Spotify" és már szól is a kért zene! Kérni lehet Alexától még pl hogy Shuffle módot kapcsolja be, vagy lájkolja be az adott zenét. Itt persze a telefon mobilnettel a rendszer agya, de okos hogy van natív támogatás.
    - A natív Spotify módot én inkább letiltottam, mert az nekem csak ritkán tudott sikeresen csatlakozni (Android 7). A mezei BT üzemmód is tud számot léptetni, címet, előadót kiírni, nekem ennyi kb elég is. A zenék között úgysem a fejegység gombjaival turkálnék (pláne ha van Alexa).

    Hibáival együtt, 28e-ért szerintem jó ár-érték arány, én eddig nem bántam meg a választást. USB-t és Aux-in még nem teszteltem, az összes részletes beállítást sem túrtam még át.

    SONY KDL-43W755C

Új hozzászólás Aktív témák