Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atom Maki

    tag

    Szép jó reggelt fiatalok!

    Nekem szép a reggel, mert megoldódott a problémám. :DD Az eddig 3D-ben fagyizó kártyám meggyógyult, köszönhetően a rialto-ra telepített hűtésnek. Egy kék zalman nb bordát raktam rá némi ezüstpasztával megspékelve. :C
    Most a gép teljesen stabil, lefuttattam pár bechmarkot, meg több órácskát Airborn-oztam. ;)
    Hűtés előtt már egy 3D-s képernyővédőtől is kifagyott a gép. :(

    Mint korábban már írtam, először tápra, majd a rialto-ra gyanakodtam, aztán a vrm-ekre. De mivel 8x agp-n gyakrabban és előbb fagyott, mint 4x-en, ezért került ismét képbe a rialto-chip, ami ugye ott csücsül az agp-n. Nem is értem, hogy egy ilyen lapkát hogyan mernek borda nélkül hagyni. iszonyúan melegszik, és hiába fújattam rá korábban ventiről levegőt, sajna borda nélkül nem tudja leadni a hőjét olyan pici felületen.

    Megnéztem a Riva Tuner-rel a hőmérsékleteket: a GPU felment 60 fokra és a VRM hőmérséklete elérte a 103 fokot is a benchmarkok (főleg a fur rendering [link]) alatt, de mindvégig stabilan ment a kártya. Ezek szeritn a VRM-ek bírják ezt is, persze azokon is van némi hűtés.

    Este teszek fel képet a hűtésről, mert yól néz ki. :))

    [Szerkesztve]

    Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

Új hozzászólás Aktív témák