Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz katt777 #6847 üzenetére

    Tudod jól, rég ismerlek (személyesen is.) és azt is, hogy tisztellek azért, amit eddig is letettél az asztalra, remélem gondolod, nem kötekedni akarok. :R Viszont haverok is vitatkozhatnak.. ;)
    1:0oda, mert be kell vallanom, felületes voltam, nem nagyon figyeltem, csak a "Z" betüt néztem.(annyit tudsz beszélni vga-ról, sose bírom végigolvasni, gondoltam, rövidítek :B ;) Mivel VGA és hűtés volt a téma (én azt olvasgattam éppen, hogy azt írogattad, hogy hűtést cserélni nem feltétlen kell, stb..), ezért gondoltam, h zalman vga hűtőt írsz. :K . Utána már nem néztem csak a házat. Ezekben hibáztam,sőt..el se olvastam rendesen, bocsi. Viszont:
    Biztos félreérthető voltam, de ha léghűtés, akkor TRUE vagy MUGEN 2.(majd elolvasom a tesztedet, bár ezek a tesztek relatívak. Fokokat írni jó dolog, de most várjam meg míg nálam pont annyi lesz a szobában, stb..Ellenfele meg ahogy látom, nem volt.)
    Bizonyított..Kinek? Nem értettél barátom. Egy q9400-et Gyári hűtővel is kordában lehet tartani, ha nincs tuning. Viszont ha van, akkor..majd szóban, vagy teszt alatt!:)
    Azért egy [ilyesmi ] tesztet szívesen vennék. Sajna (vagy nem) nem áll módomban i7-tel tesztelni,de ha a dátumot nézed, itt kb 10°-kal melegebb szobában ment a teszt. Légyszi!!!

    "HAF-932 meg jobban hűt, mintha nem házban lenne a cuccod.." Tudod ez érdekes. Elvileg ez igaz is lehetne, hisz egy kereszthuzat simán tehetné. Nem tudom miért, a gyakorlatban viszont rendszerint elbukik. Halkság nem szempont nálam, valamit valamiért alapon megy a cucc. Éjszakára meg ventiket lehúzom ha zavar-na. Porszűrők jó dolgok, de egy 15k-s házban (pl. az enyém) is megtalálható. Jók is ara, hogy csökkentség a ventik teljesítményét :W -megint vmit valamiért- (látod, mennyivel másabbak a szempontjaink, mindenütt kijön)
    Ár: Azt tudtam.

    Este lelolvasom a cikkedet, majd le is reagálom, csak itthon a család.

    Ha Bogim láza lemegy, holnap hajnalban indulok Szhelyre.

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák