Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz zoli03 #35169 üzenetére

    Hmm. Meggyőztél talán. Igazán akkor leszek meggyőzve, ha kipróbálom, amit írtál, és beválik.
    Ha aktuálissá válik a cellacsere, megkeresnélek, hogy gyámolíts.
    Első körben tudod, mi érdekelne engem? Van két Hilti 15, valahány tized, és úgy 2,8 Ah maghalt cellepackom. Meg tudnád nekem nézni, hogy mennyibe kerülne ugyanolyan Ni-Mh cellákat rendelnem? Emlékeim szerint vagy negyvenezerbe fájt volna beszerezni a cellákat hozzá. Lefújtam pénz híján. Meg főleg azért, mert bizalmatlan vagyok. Ez már elég sok pénz ahhoz, hogy kidobjam az abalakon. Honnan tudhatom hát meg, hogy mit is használ a Hilti ezekbe az akkukba? :F Ha az emlékezetem nem csal, akkor pontosan erről van szó.

    Több fa van, mint asztalos!

  • pali923

    tag

    válasz zoli03 #35169 üzenetére

    Egy hifis fórum tulajdonosa komoly üzleti és egyéb kapcsolatokkal rendelkezik Kínával. Többek között elemeket is importál nagy tételben Magyarországra. Ő írta le a fórumán ezt a történetet: a partnere egy kínai gyár, ahol elemeket gyártottak nagy tételben, többek között egy neves japán cég számára is. Hogy hogyan, milyen címkével, nem tudom. Aztán egyszer a japán főnökök jelezték, hogy megnéznék a gyárat. A kínaiak kicserélték a cégtáblát a főkapun a japán cég nevére, minden főnöknek névjegyeket gyártottak, amin szintén a japán cégnév szerepelt, és eljátszották, hogy a kínai gyár a japánok nevén fut. Aztán mikor hazamentek a japók, minden visszacsináltak.
    Na most ezek után döntse el mindenki, mikor milyen akkucellát vesz, akár az ebay-n, akár egy magyar boltban.

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák