Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz K1LLMy53Lf #3238 üzenetére

    nos kipróbáltam minden tanácsot:

    - hazaérve gamma be, ping: 0ms
    - párom gépe be, torrent indítva: 0ms
    - torrent indítva saját gépen is, mind2 gépen limitálva 200/50/4-re: 0-4ms (90%+ban 0)
    - aztán percekkel később 1perces lagg gammában... ekkor NAT connections-t felraktam maxra (262k)
    - 20-30percig jó, ismét 1perces atomlagg... LAN-nál kikapcsoltam a "Spanning Tree Protocol"-t
    - 20-30percig ismét jó aztán atomlagg...
    - próbáltam különböző NAT connections beállitásokat, amikkel ismét 1-20percekig jó volt
    - időközben valamikor kinyomtam torrentet nálam is, de ismét csak ideiglenesen segitett
    - kikapcsoltam a tűzfalat is...
    - próbáltam váltani a port forwarding-ot is (manual enable/disable)

    minden egyes állitás csak ideiglenesen rakta helyre a dolgokat, mintha a routerből egyre jobban elfogyott volna a szufla... a végén (kb 2óra után) 2 atomlaggspike 10percen belül, a második után DC...

    minden egyes laggspike esetén pingeltem, mindig 0-1ms volt...

    szóval tanácstalan vagyok... (vagyis egyre erősebb a gyanúm, hogy HW-s probléma... ebből, hogy egyre több dolgot csökkentettem és egy időre helyrepofozódott)
    Szerintetek? :F

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák