Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz prokxy #2027 üzenetére

    Szeva!Teljesen gondtalan lap,semmivel sem rosszabb mint a többi gyártóé,bár nekem csak a Extreme 3-ashoz volt szerencsém(kb egy előlapi panel a különbség...).Ramok terén is írtuk,hogy mi a téma,de még egyszer neki futok.
    Ami tuti jól megy benne az a CSX 1800-as,de ez drága,viszont vadállat módon megy.Mushkin Blackline 996801 2000Mhz-s és ennek is megy a 1600Mhz CL7(tarsoly fórumtársnál).Kingmax Hercules 1600-as kérdéses.Van akinek itt is jól megy 1600mhz cl8-ban(nekem nem),de haknis a Ganged-Unganged módra,de ha gyárin használod akkor semmi baja.Kingmax hűtőbordás(türkiz)1600-cl8 álltalában meg van neki.A zöld ezüst bordás is jó és az CL7-et is tud ami már szép eredmény.Kingston hyperx blue 1600-asok is jól mennek akár 1600 cl8-ban(itt is volt egy két kivétel,de általánosan olcsó és jó választás).Itt azért van egy kis kavarodás,mert van belőle több is és még a többi Hyper X-típusról nem is beszéltem.Kérdezd meg mireszt,hogy milyen típusú Kingstont használt.Az eléggé jó fajta és olcsó volt.A Data is jó lehet,de volt vele baj is(anank ellenére,hogy ajánlott memória).Sajnos van benne szórás,hogy milyet fogsz ki.
    Szerintem ez a két befutó:[link][link]

    A tápod csatija jó(,bár neked csak 4 tűs csatid van az alaplapon meg 8 tűs ami 125w feletti prociknál,tuningnál kell) csak az a táp harmat gyenge,mert régi elavult konstrukció(2005 év végi tervezés).Nekem volt ilyen tápom és az X3 720-ast,2dvd,2winyó,4850-est elvitte,de a 4870-esnél lekapcsolt folyamatosan.Nem tudom milyen procit és vga-t használsz(adatlapon írd ki ;) ),de a tápnak a 12v-s ága harmat gyenge(Mostani prociknak,VGA-k nak pont ez a lényeg).Az egyik 14 a másik 15 amper amit egy erősebb proci és vga szerintem földhöz vág(mint ahogy nálam és még jó párunknál tette).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák