Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyco

    tag

    válasz emvy #10880 üzenetére

    A szovegertes csak kis resze az ilyesmiknek sajnos, az h megertessz egy mozifilmet az tok jo de mondjuk tudnal-e egy normalis beszelgetest folytatni a mindennapi politikarol valakivel...?

    BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

  • Balinov

    félisten

    válasz emvy #10880 üzenetére

    7-est? neki melohoz kell, addig nem veglegesitik noveri allasban, mig nincs meg az lvl 7.

    Egyket forumon olvastam olyanrol, aki beseggelt egy csomo IELTS tesztet es atment, de szvsz az nem megoldas neked, mivel a leendo tananyagod arra a (felig,nem, stb) letezo angoltudasra epulne.

    szerk: atment a kivant szinten, igy kerekebb a gondolatmenetem. :B

    Mozi/sorozat nekem is okes, nyelvtant neha elszabon, szokincsem lehetne bovebb (viszont szakmamban az angolbol nem fognak meg) szoval kb egy szinten vagyunk.

    Most hirtelen nem talalom, de Vera talalt egyket online IELTS szintfelmerot, ott en 5,5-6 kozott teljesitettem. A 7-esre ra kell fekudni sajnos, szovegertes, irott es/vagy hanganyagbol, esszeiras, nyelvtan...komoly dolog ez szerintem. Pl. 1 hetig gorcsolt szegenyem (igaz, 12hrs shiftek mellett) egy hazin, ami egy 3-400szavas essze volt a Capital Punishmentrol.

    IELTS vizsgat 1 eve neztem, akkor olyan 120-150£ volt es Belfastba kellett volna elmenni. O a DCU-n (Dublin City University-n) iratkozott be egy 3 vagy 4 honapos elokeszito tanfolyasra. Tankonvvel egyutt tobb, mint 800€ volt...

    En, ha lenne idegzetem, meg tul sok szabadidom inkabb azt csinalnam, hogy szereznek egyket IELTS tankonyvet, tesztanyagot, hogy ismeros legyen az egesz vizsga felepitese, aztan bevallalnek egy vizsgadijat blindre, legalabb megtudom, hol allok (online vagy otthoni offline tesztek ugye nem teljesen mervadoak). Aztan meg rafekudnek a nyelvtanra + szokincsre.

    A rohejes az IELTS7-essel, hogy amikor neztuk, akkor 1-2 angol egyetem kert 7-est ,meg Camebridge-ben sem kertek 6 v. 6,5-nel magasabbat.

    Ha kell, otthonrol tudok konyvcimeket, amiket erdemes beszerezni. Van 1-2par

    udv
    Balinov

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák