Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz batai15 #24949 üzenetére

    De igen ... mivel itt lakom majdnem az Árpád híd lábánál ! :)

    Szerk.

    Na lassan 2 nap használat után leírom a véleményem az S7 Edge -ről !

    Külső és anyaghasználat : nagyon rendben van, jól összerakott telefon, az Edge szélek először kicsit furák voltak de gyorsan hozzá lehet szokni, egy Spigen tokban a fogása is nagyon jó lesz, és mi haszna is van ennek ? az Edge panelek (alkalmazások) nagyon jók és hasznosak, illetve amikor oldalról kell az ujjunkkal a kijelző közepe fele húzni akkor is jól jön (pl. Play Áruház bal oldalról jobbra húzni "saját alkalmazások"), sík képernyő telefonnál néha volt hogy a tok szélében megakad az ujjam !

    Kijelző : hát ez valami fantasztikus de komolyan, kell ez az 5.5" kijelző (nagyon kényelmes rajta minden), jelenleg nincs jobb kijelző a piacon (nagyon sok telefon megfordult már a kezemben) de állíthatom hogy ennek a legszebb a kijelzője és a fényereje is valami hihetetlenül nagy, a fehér az hófehér, a fekete pedig full fekete és teljesen homogén az egész, tényleg tökéletes ! :K

    Rendszer : Soha nem szerettem a TW vagyis a tácswizzz -t de most kellemesen csalódtam bene, nem tudom hogy mi történt az évek során de ez valami elképesztően jó, minden telefonomnál az az első hogy felrakom a Nova Launchert, de itt nem kell mert egyszerűen tökéletes ... szép, letisztul, témázható stb. tényleg az van benne ami kell és semmi felesleges dologgal nem találkoztam, a beépített alkalmazások egytől egyik az összes nagyon jók és full testre szabhatóak (végre nem kell a Play áruházban keresni alternatívákat) :D

    Sebesség és Memória : kicsit tartottam tőle főleg hogy a sok Nexus és HTC 10 után milyen lesz, de nem csalódtam ez valami elképesztően gyors, alkalmazások indítása azonnal történik minden, görgetés és nagyítás is teljesen rendben van, 1 pici röccenséssel sem találkoztam még, szóval nagyon reszponzív és smooth az egész rendszer, Memória a 4GB -ból a rendszer durván 1.5GB zabál ami szerintem teljesen jó ha belegondolunk mennyi kényelmi funkció és testre szabhatóság van a rendszerben, szabad memória átlagosan kb. 2.0-2.2GB van :)

    Kamera :

    Csak 1 szó van rá ... "szuper" az autófókusz veszett gyors, a manuális beállításokban pedig tejjel mézzel fürödhetünk benne, egyszóval nagyon jó, videó minősége is kimagasló és a sztereó hangfelvétel is nagyon profi, van itt kérem szépen minden, 30, 60 és 240FPS is OIS -el megfűszerezve !

    Hang : Beszédhangszóró kristálytisztán hallom a másik félt és ugyanígy hallanak engem is, belső hangszóró meglepően hangosan és jól szól, szóval ezzel is minden rendben van :D

    Adatkommunikáció Wifi : tökéletes a térerő és wifi ... sebessége is nagyon gyors !

    Akkumulátor : Kellemesen csalódtam ismét, igaz hogy még be sem állt az akku használat de nagyon jól bírja, 25 óra készenlétben 3 óra SOT után még van 60% az akkuban, úgy hogy azért elég sokat nyomkodtam + fényképeztem is vele ... gyorstöltést azonnal kikapcsoltam mert +30 percet kibírok amíg normálisan feltölti a telefont, de ez szerintem érthető ! :))

    Szóval aki a "húúú b*zdmeg" érzést keresi annak csak ajánlani tudom mert ez tényleg egy tökéletes telefon és biztosan nem fog csalódni, keresem benne a hibákat de nem találom, most már értem hogy a Mobilaréna teszt címe miért lett "A tökéletesség határán" :R

    Kérdések jöhetnek nyugodtan ...

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák