Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz RMZ250 #34220 üzenetére

    A Zero Core az AMD VGA-energiatakarékossága, laptopban és CF-nél is a 2. kártyával működik csak (elég részletesen volt erről szó C. topicban, történetesen én is pont ezt kerestem, hiába). Tehát min. kell lennie egy elsődleges VGA-naké. A PC, illetve az alaplap energiatakarékos módja szintén lekapcsolja a VGA-t, csak az nem Zero Core. Vagy már az S3 Trio kártyám is tudta ezt a Zero Core-t. :P

    HSM: Mind a 4 szál dolgozott, mint az a linkelt képen is látható. Metro-nál is a szoftver vacakol. Oblivionnál nagyon csak az 1. szál dolgozik, pedig elég szépen belemásztam inibe, mégis kihajtja a VGA-t a proci, és ez egy 7 éves program, DX9 HDR, a felbontás meg 1280x1024. Amíg azt látom, hogy a tesztek és a játékok többségében ki van hajtva a a VGA, 1 játékban meg nem, addig én nem a proci gyengeségére gyanaxom.
    AMD-ről sok rosszat el tudok mondani én is, de az A10 nagyon szépen dolgozik minden magon, minden szoftver alatt. Persze, feltehetnék egy Quake 2-t, és durva CPU-limitem is lenne. :DDD

    proci985: Hát az nem 1x előfordul, hogy 1 hardverre írnak meg egy másikat, egy másikon meg szarul fut, de ez megint nem hardveres limit. FPS alul van, de lehet, hogy nem fért bele az ablakba, de ha azt mentem, akkor meg a CPU-terhelés nem látszik. Majd, ha meglesz a monitor, azon látszani fog.

    tibee77: Jelezni fog a rendszer (fagyás, restart), nem nyírhatod ki a tápot. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák