Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fasterware

    aktív tag

    válasz D.Orion #8346 üzenetére

    Nem tudom jó e a 3625 mhz?, én kicsit kevésnek érzem. Nálam mondjuk általában az a cél, hogy az adott osztályon belüli leggyorsabb gyári cpu - nál gyorsabban vagy legalább annyit menjen a cpu ( Ez esetben phenom II X2 570 3500 mhz ), ez szerencsére simán megy :) .
    NB sebességéből biztos profitál valamennyit a cpu, legalábbis remélem. ( Igazság szerint ez a cpu 4 magosként is helyt áll, csak nem ebben az új szériás lapban sajnos, ezért gondoltam ha már két mag, akkor menjen legalább ).
    Prime95 64 - bit a tesztalany amivel néztem a stabilitást, és fél óra Blend után újraindult a gép.
    Lehet, hogy a NB sebességét visszaveszem majd, és megnézem úgy, hátha nem komálja, hogy a NB is húzva van.

    A ram a kingston által javallott 1600 mhz időzítés: 9-9-9-27 1,65 v.

    Csak tényleg az a furcsa, hogy ha egyetlen dolgot pl: - memóriát vagy nb/ht vagy cpu órajelét húzom feljebb, akkor semmi gond, de ha a kimért feszekkel mindent együtt, akkor újraindul a gép.
    Még majd próbálkozom, nem adom fel :) .
    A házamban is elég jó a klíma: 3625 mhz 1,425 v cpu, prime alatt 52 fok, a magok fejenként 43 fok.

Új hozzászólás Aktív témák