Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pandagabor

    csendes tag

    válasz gaben88 #1534 üzenetére

    Ez a példány abszolút nem cw-zik, minden tripleA cím lockolva van 165 fps-re nálam. Ennek a CW parának egyébként sokszor az az alapja hogy az emberkék engedik ami a csövön kifér tök feleslegesen, persze nyilván vannak olyanok amik gyárilag sikítanak de addig felesleges rámondani egy GPU-ra hogy cw-zik amíg nem állítod be úgy ahogy működnie kell egyébként. A fogyasztásról nem nyilatkoznék, arról itt parázs viták mentek már, mértem már különböző programokkal egységesen 530W-ot is de vannak akik szerint ez marhaság mert 465W-ban(ha jól emlékeszem) meg kell állnia, nem tudom...Az én véleményem továbbra is az hogy ha csak 2 milisec-re de elkér a kártya 500 wattot akkor az el van kérve a tápegységből és pont. Több élen járó techportál is kiemelte hogy OC után 500 feletti értékeket is mértek, itt pár fórumtag ezzel is szembement, majd kifejtik talán mi az oka. Az is tény hogy nem vagyok villanyszerelő :). Ami fixen, évek óta bevált az az hogy ha kiad az ember 400-500ezret egy alkatrészre akkor ne a 80ezer Ft-os tápon spóroljon, 750-850W tápokkal neki sem szabad indulni ennek a játéknak. SZERINTEM.

Új hozzászólás Aktív témák