Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zack0079

    csendes tag

    válasz bobalazs #50 üzenetére

    Huh :DD
    Folytattam a kedves Game DVR béta tesztelését különböző játékokkal, és eljutottam egy pontra ahol muszáj volt megkérdeznem a fórumot. Szóval, következő alanyaim a Watch_Dogs és a Far Cry 3 (amit még nem próbáltam). Tehát a Watch Dogs-nál megint csak a BF4 szindróma jött elő, miszerint a game dvr mégis csak elveszi a teljesítményt, mert komoly FPS laggok jelentkeztek, nembeszélve arról hogy a játék fut Mediumon 1080p-n ha pedig rögzítek akkor le kell vennem low-ra és még így is akad ha kint vagyok a városban. Mivel "torrentboltból" való, teszt miatt, ezért az Uplay-el rendesen megvívtam mire sikerült kikerülni, ugyanis a kedves AMD Gaming Evolved App csak uplay-en keresztül szeretné megnyitni...na de sebaj, sikerül elindítani, következő akadály az hogy elkezdem a felvételt és minden egyes felvétel 11 mp után megáll. Nos ezt is ki tudtam küszöbölni úgy, hogy levettem Fullscreen-ről Windowed-re, és soha nem indítottam és állítottam meg a felvételt akkor, amikor a játék főmenüjében vagyok.
    Nos, amiért kiírtam ezt az egészet ide, az azért van, hogy megkérdezzem: Szerintetek ez még a béta állapot miatt van, vagy csak szimplán nehezen kezeli az új játékokat? Mert még egyszer említem, a Dirt3-nál tényleg nem volt teljesítménycsökkenés, csak artifactok, a BF és a WatchDogs-nál viszont láthatóan úgy vesz mint a Fraps vagy Action vagy bármilyen ehhez hasonló rögzítőprogram. Esetleg valaki valami plusz infót tud erről, hogy mikor jön új version, használható-e egyáltalán ez a Game DVR, vagy az új játékok a gázosak vagy mi? :F

Új hozzászólás Aktív témák