Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz vikvuk #547 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy mindenki..:D. És egyébként még előtted az élet..;).Én sem nagyon fiatal, vagy gyermekkoromban álmodtam először. :).

  • Geller72

    veterán

    válasz vikvuk #549 üzenetére

    Hogy mit jelent? Ez nem ilyen egyszerű. Kb olyan, mint egy nagyestélyi. Máshogy néz ki benne a barátnőm és máshogy én..:DDD. Az álmok is nagyjából ennyire bonyolultak. Nem lehet általánosítani, mert mindenkire máshogy vonatkoznak. Mindenki másnak eltérő okból, módon jelentkeznek. Nincs séma. Tipp lehet, de az is előfordulhat, hogy baromira mellé lő az ember. Elég azt nézni, hogy a nagyokosok közül, akik szó szerint évezredek óta kutatják az álmainkat (időszámításunk kezdete körül már volt kimondottan írott álmoskönyv, azt hiszem 140 körül - mintha ezt olvastam volna valahol) vannak akik szerint ez szegénységet jelent, és vannak, akik szerint gazdagságot. Ismét vannak, akik szerint a pénzügyi problémák állnak a háttérben és vannak természetesen olyanok, akik azt állítják, hogy a túlzott kapzsiság, még több pénz utáni vágy miatt álmodjuk a fent említett történetet.
    Erre mondják azt, hogy válogasd ki, rád melyik illik..:DD. Azért, mert eltérőek az okok. Éppen ezért az álom definíciója is az. Legjobban az értheti, aki álmodta, mert ő van tisztában a saját lelki világával. Ezért mondtam már azt is többször, hogy nem másnak kell megtanulnunk tanácsot adni, mert marhaság, hanem magunkat kell jobban megismerni, hogy értelmezni tudjuk a saját álmainkat. Ez sokkal fontosabb, mint más álmait elemezni. Éppen ezért nem szeretem én sem. Nem mondom, hogy nem lehet nagy vonalakban meghatározni, de biztos, hogy nem minden esetben. Lehet egy látszólag teljesen összevissza álom is egy rendszer. Maximum még nem tudjuk az algoritmusát. De sok önmegfigyeléssel, kontrollal biztosan elérhető egy szint, amivel már lehet mit kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák