Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    válasz legiaap #186 üzenetére

    Nemazért de ha a képviseletenk olyan információja van hogy ''bizonytalan'' akkor mégis mit akarnak elérni Magyarországon? Már készen megszervezettnek kellene lennie a forgalmazásnak, szállításoknak! Árulják csak tovább a 159est meg 256ost, majd csak becsődölnek egyszer...
    Annyi hozzáfűzni valóm van még hogy ahol már elkezték árulni ott mindenhol adtak hozzá 128as kártyát.
    Gondolom nektek is megvan a használati: számomra az ''up to 512 MB'' az a ''több mint 512 MB'' -ot jelenti.

    Még vmi: mikor még korábban írtam emailt a fent említetteknek a válasz ez volt:
    - Ők nem tudnak semmit, inkább telefonáljak.
    azt hogy mit mondtak telefonba már 3szor beleírtam a fórumba szóval most mellőzném.

    csőcselék egy banda ez a Alcatel Hungary. Szerintem csakannyit tudnak róla hogy ez egy mobiltelefon.
    De baszki Alcatelnek 1 - másfél évig tart összedobni egy ilyen szintű telefont összedobni, gondolom ti is láttátok most az új SE Cyber-shot mobilokat (gondolok itt főként a K800i-re. ezt a szintet Alcatel a jelenlegi hozzáállásával szószerint SOHA SE fogja elérni.
    A márka iránti fanatikusságom kezd átmenni kiábrándultságba és szánalomba.
    És amikor eszembejut hogy 1-másfél hónapon bellül biztos hogy nem lesz a kezemben S853 akkor ez csak fokozódik.
    Ennyit mondok : Áhhh

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Új hozzászólás Aktív témák