Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz zsoltinnó #4879 üzenetére

    Most ismételjem magam? :)
    Mivel már évek óta nem foglalkoztam a témával, csak félévente feltankoltam kajával és kész, így halvány lila gőzöm sincs, mi most a jó és mi a gagyi a piacon. Ezért is jöttem ebbe a topicba, hisz egy átlag kereskedésben, az a jó cucc amit éppen rád akar sózni, ezért soha nem az eladóktól szoktam informálódni.

    De eddig sem márkát, típus, és árat sem mondtál. :K Nem tudom mi az olcsó, és nem tudom mi a drága. Pl.: Ha annyit mondok neked, van nekem egy eladó olcsó 128 gigás vinyóm, majd a utána mondom, hogy 50 e, erre te tuti dobsz egy hátast, de ha hozzá teszem, ez garis, papíros, ssd, akkor már is más lesz a leányzó fekvése...

    Tudnál ajánlani egy Bp.-i boltot, aminek az oldalán a termékeik is fent vannak, és 1-2 terméket megjelölni?? :F

    Igazából azon gondolkodom a pumpa lehet maradna, mert a kő tűnik a leghangosabbnak, tehát annak kéne mennie. De jön megint a kérdés, hogy milyen követ vegyek ami tényleg jó? :K Most azt hiszem Tetra köveim vannak, és szépen is bírták, de minden elkopik idővel.

    Most olyan pumpám van ami két kivezetéses és külön állíthatóak is. Természetesen ki is van használva. Márkára passz, kerek a formája és olyan mit a gagyi filmekben egy UFO, de a teteje fehér, és mintha mákot kevertek volna az anyagába, olyan fekete pontok vannak rajta, az alja meg tök fekete. Régen ennek a kistestvére volt, ami tök fekete volt, de elrepedt a fedele, ezért egy nagyobbra cseréltem. Bár ez is elrepedt már, és csak a ragasztó szalag tartja egyben, ezért gondolkodom a cseréjén.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák