Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    Na végetért a winchester üzletelés.Ennek következtében :

    Kérnék egy nagy feketepontot : Davoo -nak

    Davoo eladásra hirdetett egy winchestert 4000 forintért,ami tényleg jó ár érte.E hónap 16.-án le is csaptam rá elsöként,irtam neki PÜ-t és mindent le is beszéltünk még az átvétel helyét és idöpontját is ami holnap azaz 25.-én lett volna(ö volt a HD Sentineles gyerek) Na de 23.-án jött egy üzi hogy megbetegedett és csuszni fog az átadás,na DE sokan érdeklödtek a winchester iránt és ök többet adnának érte.Fel is emelte a topicban az árát 4500 forintra,de még aznap licitet inditott a hirdetésében 5000 forintos irányárral.
    Ekkor elkezdtem érdeklödni hogy hogyis van ez.Ö mondta hogy megprobálja eladni 5000-ért,de ha nem kell senkinek akkor enyém 4000-ért mert én voltam az elsö.Rendben.
    Ma amikor ujra le akartam tisztázni"hogy minden rendben van,akkor holnap nyélbeütjük az üzletet?" mondta hogy igen,de már 5000 az ára,és ö ezt megmondta már nekem :Y
    Bemásoltam neki az elözö PÜ-jét hogy ebböl nem igy derül ki,de ö azt válaszolta hogy lehet,de ö ugy gondolta! Sajnos nem másolhatom be ide a privát üzeneteket :((
    Eléggé gusztustalan dolog a már lebeszélt árat megváltoztatni,biztos vagyok benne hogy ezzel a 5000 forintal még nincs vége az árfeltolásnak,hiszen vannak itt többen is a forumon akik pl 6000-ért adnak ilyen vinyót,söt lehetne többet is kérni érte....na de én ezt már nem várom meg.
    Sikeres üzletelést neki itt a PH-n :(((

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Aktív témák