Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faster

    nagyúr

    válasz Macc #341 üzenetére

    A forumbejegyzes szetesese meg nekem azert furcsa, mert meg sehol mashol nem tapasztaltam ilyet... Kivancsi lennek mi a kulombseg ami ezt okozza. Meg mar a kedves illtekeseknek is irtam 1-2 levelet, de jo nagy ivben... meg valaszra sem meltattak.

    Szvsz ezt kéne kicserélni:
    <textarea name=uzenet wrap=physical cols=80 rows=20></textarea>

    erre:

    <textarea name=''uzenet'' wrap=''virtual'' cols=''80'' rows=''20''></textarea>

    és megoldódna a dolog.

  • dwiki

    senior tag

    válasz Macc #341 üzenetére

    Igen, de most nem fagy. És így valószínű elhajtanának...
    (amúgy az ''összekötőnek'' szóltam, ő is a memoriára gondolt, ezért cserélgette is rendesen....)
    Másrészt én is gondoltam arra hogy op hiba, azért is hajtottam a Panthert.
    No de mondom, nem tudok felrakni bizonyos progikat rá. Arra én is gondoltam (bár nem szabadna ennek lennie) hogy az zavar be, hogy a másik partición már ott van a progi. Ezért még egy olyan ötletem is van, hogy berakok egy szűz sata winyot, a mostanit lehúzom és meglátom. (de ez saját sata winyo lenne, úgyhogy csak hibakeresésre jó)
    De azért mindenképpen ''egyszerre'' kellene működnie (egy winyon, két partícion, tehát ahogy most van) a két Op-nak. A progikat felraktam újból, tehát nem a jaguar alá feltelepítettet indítottam)
    Amúgy jaguárral hozták a gépet, ezért van rajta az ugye.

    Hát nemtom hogy a nu c-t próbáltam e, de mondom sok hasonlót találtam. De mind igen nagyon hm gyenge volt (hogy finoman fejezzem ki magam)
    De azért megnézem. (mindig ajánlanak ilyeneket, és egyik se vált be :( ...)
    Nekem mondjuk ez az egyik legnagyobb hiányom, hiába NC-n, és Dos Navigátoron nőttem fel...

    Az alma+tab a jaguárnál gyenge, a panthernél már jó...

    Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

Új hozzászólás Aktív témák