Hirdetés

Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-07-05

    Sokáig csendbe voltam.

    Most megint van mit kiírni magamból.
    2 hete vasárnap váratlanul hazajött. Épp mielőtt hétfőn elköltöztem volna. A holmim jó része már egy nagy kupacban várta, hogy másnap új helyen találjanak otthont.
    Azt mondta nem kell elpakolnom.
    Naívan megkérdeztem miért. Erre közölte, hogy átgondolta a dolgot, és hazaköltözik. otthagy mindent, Miskolcon keres munkát. Újra kezdjük az életünket itthon. Belementem. Elkezdtem szervezni a hazaköltözését. Erre ma közölte, hogy neki nincs kedve az egészhez, se a költözéshez, se semmihez. Jelzem az elmúlt 10 napban ismét rendben volt minden. Nagy sírás és megbánás, esküdözés, hogy soha többé nem akar bántani. Meg hogy szeret, és nem akar elveszíteni. És most amikor valóban lépni kellene a költözésben, közli, hogy nincs kedve az egészhez. Kérdeztem, hogy megijedt, vagy mi van? Azt mondta nem. Nem firtattam. De este pont kerül ennek is a végére. Majd még írok. Ha egyáltalán itt leszek.

    Szar az élet. és egyre szarabá ettem magamnak az elmúlt 2 hónapban...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Aktív témák