Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    no, kicsit dobjuk fel ezt a topikot.

    édesanyámnak rakok össze egy új gépet és szeretnék mindenben jogtiszta megoldást biztosítani számára, így nekem is képbe került a works. az x-com által belinkelt oldalt valamikor egy éve néztem utoljára, mostanra mintha kicsit informatívabb lenne, mint akkoriban volt. van egy különösen érdekes része, ahol a works8-at, a works suite 2005-öt és az office student and teacher editiont hasonlítja össze: Bővebben: link. anya pedagógus, tehát rendben lenne neki akár az utolsó változat is. sulinetben vennénk, mert miért ne kapnánk vissza az ár felét? árlistán works7-et láttam bruttó 7500 ft körül, office sate-t pedig 27-30k között.

    pár kérdés:
    1. tud valaki róla, hogy forgalmaznak felénk works suite 2005-öt is? az valahogy szimpatikusabb lenne, mint a sima works, árban pedig nyilván kedvezőbb, mint az office.
    2. milyen az a ''word processor'' a sima works-ben?
    3. excel-t milyen szinten tud kezelni? egy olyan office97-szerű excel-lel kiegyeznék, annál rosszabb már nagyon húzós lenne...

    köszi,

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák