Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hann

    tag

    válasz Neverdie1 #3607 üzenetére

    Ez a felesleges flame és e-penis növelés annyira felesleges. Az ember ide azért jön hogy segítséget kérjen, és véleményeket.
    Ez nem az a topik ahova beírod a cuccaid és ami nem olyan mint a tied az szar.

    Nem mindenkinek megy olyan jól, hogy mindig a toppos cuccokat vegye, vagy csak szimplán nem ér meg neki annyit, ami teljesen érthető.

    És ha véletlen még építő jelleggel is próbálsz segíteni a másiknak, azt sem ilyen lenéző módon kell.

    Ha valaki 20e Ft-ot szánna egy fülesre, akkor nem a 40e+ -os kategóriából kéne mutogatni, főleg mert nem ez volt a kérés.

    ...

  • Helmoras

    őstag

    válasz Neverdie1 #3607 üzenetére

    Ismételten azzal próbálod magadat fényezni hogy másokat próbálsz lejáratni, én úgy alkotok véleményt a termékről hogy kipróbálom azt nem a levegőbe beszélek mint te.

    Ha nem lennél ennyire arrogáns akkor észre vennéd hogy már csak azért írtam hogy süket vagyok leszálj a témáról, de úgy látom imádsz ezen lovagolni, az hogy most én épp 20k nak titulálom az összeget ami egy drága hangkártya nálam azzal csak valami pénzmagot párosítottam mellé, nem értem miért nem lehet elfogadni azt hogy valakinek más a véleménye miután kipróbált dolgokat, attól még hogy nem úgy vélekedem mint te miért kell így lenézni az embert?

    Én nem is adok olyanban tanácsot amihez nem értek, csak azt javaslom aki teheti próbálja ki a különbséget a két termék között mert nem biztos hogy számára megéri az a hangkártya.

    Van akinek valóban megéri, de van akire rá van eröltetve és miután már megvette persze hogy azt mondja milyen király, de magában meg elgondolkozik rajta na ez is csak kidobott pénz volt

    "Én úgy látom hogy aki itt trollkodik az pont te vagy aki hangkütyüzik, olyan dolgokról mond véleményt amit meg sem tapasztalt, sejtéseit tényként tálalja."

    Én pont úgy alkottam a véleményt hogy kipróbáltam a termékeket. Attól még hogy nem hangkártyának hívom hanem hangkütyünek kétlem hogy troll lennék...

    és használd az OFF topic parancsot...

Új hozzászólás Aktív témák