Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz El Kebir #95 üzenetére

    Valóban igazad van, nem olyan egetverően drága egy DP-al rendelkező monitor. Csak az a baj, hogy amikor monitort vettem akkor szó sem volt a DP használatáról a DVI is nagy luxusnak számított, ráadásul a 90 fokban elforgatható monitor szükséges volt és annak több mint 4 éve már. A másik monitor meg hirtelen kellett a bedöglött helyére, és még akkor szó sem volt , hogy lesz harmadik eszköz egy évvel ezelőtt. Aztán ha már a sors olyan furcsa fintorral üti ki alólam a technikát, hát gondoltam, hogy ki kellene a maximumot hozni a dologból. Napok óta olvasgatok, gyűjtöm az információkat, de hát az ember nem tökéletes, belefut dolgokba. Ezért is próbálok információkat gyűjteni olyanoktól, akik nálam több tapasztalattal rendelkeznek a témában.
    átnéztem ám a különböző gyártók leírásait, de a DP-al kapcsolatban mind az áttekintésekben, mind a specifikációkban fukarak ám a leírások. Ez van! Hiába van több mint két generáció óta jelen a DP, az emberek nagy része 0 tudással bír róluk, és én aki folyamatosan követem a technikát, még én sem tudhatok mindent.

    Hát ez van, figyelem innentől a dolgokat, új monitort meg nem akarok mostanában venni, ha meg oda jutok, tudom, hogy mire kell odafigyelnem :DDD

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák