Linux Rendszergazda

Cég: Sybell Informatika Kft.

Feladatok

Most lehetőséged van rá, hogy bekerülj a Sybell szuperhősei közé és tudásod a maximumra fejleszd! Izgalmas, új fejlesztési projekteken dolgozunk, melynek most részese lehetsz. Új tapasztalatokra és tudásra tehetsz szert, így Te is Sybell szuperhőssé válhatsz.

- Linux operációs rendszer ismeret,
- CentOS (CloudLinux), Debian, Ubuntu
- Bash scriptelési ismeretek
- Apache, LiteSpeed webszerver ismeretek
- MySQL adatbázis szerver ismeretek
- Általános szerver hardver ismeretek
- E-mail és webhosting ismeretek
- cPanel rendszerek adminisztrációs ismerete
- Icinga monitorozó rendszer ismerete
- Virtualizációs platformok, KVM ismeretek
- Hálózati ismeretek site-to-site VPN és VPN ismeretek
- Mikrotik router ismerete

Végzettség

Szakmai végzettség

Nyelvtudás

angol alap

- Konstruktív, pozitív hozzáállás, tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség és ügyfélközpontúság
- Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

Munkakörnyezet

- Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítunk
- Kávé, tea, ásványvíz a jó légkör elengedhetetlen kellékei
- XV. kerületi irodánkban dolgozunk, jelenleg 4 fős csapatunkkal

Szakmai tapasztalat

- Linux rendszerek, alkalmazások, szolgáltatások üzemeltetése
- Rendszerfrissítések, migrációk és bővítések,
- Szerverek telepítése, átalakítása, új rendszerek kialakítása
- Webhosting szolgáltatással kapcsolatos hibák javítása
- Biztonsági rendszerek, tűzfalak karbantartása, beállítása
- Mikrotik router ismeretek

Cégünk olyan hosting szolgáltatást nyújt ügyfelei számára, amely nyugalmat, élményt és kényelmet biztosít számukra, amelyet élvezettel vehetnek igénybe. Cégünk minden informatikai és szakmait tudást igénylő terhet levesz ügyfelei válláról, azért, hogy kizárólag saját üzletükre, vállalkozásukra tudjanak fókuszálni.
Célunk, hogy átformáljuk a hazai kis- és középvállalatok informatikával kapcsolatos negatív szemléletmódját, illetve, hogy 50 000 magyar vállalkozást segítsünk abban, hogy biztonságos. stabil és megbízható hosting szolgáltatást biztosítsunk számukra

Egyéb juttatások

- Bejelentett, versenyképes fizetés, negyedéves bónusz
- Izgalmas feladatkörrel és komplex feladatokkal fogsz találkozni
- Fiatalos, családias légkörben dolgozunk
- Segítünk mindenben, hogy tanulj és fejlődj, kifejleszd szupererőd
- Biztos munkahely, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkezünk
- Kerékpártároló

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft