Linux rendszerüzemeltető

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Országos IT infrastruktúra üzemeltetésével, fejlesztésével foglalkozó csapatba keresünk új munkatársat. Olyan IT fejlesztési projektekben való részvételt kínálunk, amelyek közvetlen hatással vannak a magyar oktatási-kutatási szektorra.

- Nyílt forráskódú technológiákon alapuló alkalmazások és infrastruktúra napi szintű üzemeltetése, támogatása
- Informatikai incidensek L2/L3 szintű elhárítása
- Üzemvitel-fejlesztési célú stratégiai feladatok végrehajtása
- Együttműködés más szervezeti egységekkel az ügyfelektől érkező bejelentések megoldásában

Végzettség

Felsőfokú informatikai területen szerzett végzettség előny

Nyelvtudás

Angol nyelvtudás előny

- Csapatmunkára való képesség és nyitottság a tanulásra, tudásmegosztásra
- Proaktivitás, precíz, pontos munkavégzés, felelősségvállalás Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség

Munkakörnyezet

- Konténerizált platform tömeges felhasználói környezetben történő alkalmazásának kihívásai Kubernetes technológia segítségével
- Proaktív üzemeltetésre irányuló technikák kifejlesztésének lehetősége ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana) stack segítségével
- Otthoni munkavégzés lehetősége
- Gondoskodó, stabil, megbízható munkahely

Szakmai tapasztalat

- Legalább 1-3 év Linux (Debian, vagy CentOS, vagy ezekkel egyenértékű) operációs rendszerek üzemeltetésében szerzett munkatapasztalat
- Alapvető hálózati ismeretek
Előnyt jelent:
- Kubernetes konténerizációs platform ismerete
- Névtár és felügyeleti technológiák ismerete
- ITIL ITSM alapismeretek

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ügynökségünk tevékenysége magába foglalja a hazai és uniós forrásból megvalósuló informatikai projektek vezetési és minőségbiztosítási feladatait, továbbá az informatikai infrastruktúra fejlesztését, üzemeltetését és az ezekre épülő szolgáltatások nyújtását hazai közoktatási, felsőoktatási, kutatási intézmények és közgyűjtemények számára. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol!

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft