Javascript fejlesztő, WebRTC

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

WebRTC, React, mediasoup, böngésző alapú publikus video kollaborációs szoftver fejlesztési feladatokra keresünk NodeJS fejlesztőt.

- Nyílt forrású videokonferencia szoftver fejlesztésében részvétel nemzetközi kollégákkal
- Felhasználói igények alapján tervezés, implementálás
- Rendszeres, angol nyelvű developer board-on részvétel
- Szabványos API interfészek implementálása, azok használata
- Kapcsolattartás rendszermérnök kollégákkal a szolgáltatási kérdések, problémák (tartalékolás, terhelés-elosztás) megoldásában

Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy arra irányuló tanulmányok

Kit keresünk

- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
- Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény
- Tudásmegosztás

Munkakörnyezet

- Kihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkör
- Nyílt fejlesztési modell, nemzetközi kollégákkal együttműködési lehetőség
- Lehetőség van backend irányú elmozdulásra
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Szakmai tapasztalat

- Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat ideális, de nyitottak vagyunk szakmájukban elhivatott, szorgalmas, a területet megtanulni vágyó pályakezdő vagy junior jelöltek meghallgatására is!
- Javascript, NodeJS tapasztalat React tapasztalat Git, Ansible (vagy hasonló), SSH, Docker, alapvető hálózati tapasztalat

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Amit kínálunk:
- Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás támogatásának, fejlesztésének élménye
- Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetősége
- Gondoskodó, koronavírus járvány ideje alatt is stabil, megbízható munkahely - Otthoni munkavégzés lehetősége

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft