Senior Web Project Manager

Cég: BRAINSUM Kft.

Feladatok

Nemzetközi webalkalmazásokat és portálokat fejlesztünk közepes- és nagyvállalatok / szervezetek számára, értéket teremtünk Open Source alapokon.

Barátságos, innovatív csapatunkba keresünk tapasztalt Project Managert.

- Komplex webalkalmazások és portálok fejlesztésének operatív irányítása
- Stakeholder- és ügyféligények feltérképezése, analizálása és ezek leképezése üzleti- és funkcionális folyamatábrákban
- UCDC canvas, stakeholder map elkészítése
- Backlog, kezelése JIRA-ban: story-k felvétele, elfogadási kritériumok megfogalmazása stb.
- Belső Product Owner szerepkör betöltése a fejlesztőcsapat felé
- Sprintek, demo-k szervezéseProjekt költségek, erőforrás-ráfordítások tervezése és követése, projekt scope kontrollálása, timeline menedzsment
- Tesztelésben való részvétel
- Release-ek megszervezése

Végzettség

főiskola

Nyelvtudás

angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Kit keresünk

- Kiváló angol kommunikációs készség
- Pontosság, szervezettség
- Proaktív magatartás
- Felelősségvállalás
- Elkötelezettség
- Határozottság
- Rugalmasság, jó problémamegoldó készség és kreativitás

Előny:
- UX központú service tervezés
- Wireframek tervezésében tapasztalat

Munkakörnyezet

Home office / igényes, inspiratív budapesti iroda (belváros).

Szakmai tapasztalat

- 3-5 éves projektmenedzser / product owner tapasztalat webfejlesztés területén
- SCRUM ismeretek

- Izgalmas nemzetközi projektek nemzetközi közepes- és nagyvállalatok / szervezetek számára
- Versenyképes fizetés
- Home office lehetőség
- Remek csapat és korrekt vezetők
- Magánélet és szabadidő tiszteletben tartása
- Külföldi és hazai konferenciákon való részvétel - majd COVID után
- Belső szakmai tudásmegosztás és retrospektívek

Bruttó fizetés

600000 - 12000000 Ft