Gyorskeresés
Zalman Reserator víztorony - frissítve
A Zalman Reserator 1 Plus néma vízhűtő torony ismét laborunkban járt, és megmutatta igazi képességeit.
Hirdetés
CPU-blokk hűtése
A készlet többi része ugyan nem ennyire látványos, de a torony félkarú óriás a hűtőblokkok, csövek és a folyadék nélkül.
A Reserator 1 Plus új ZM-WB3 Gold CPU hűtőblokkot kapott, mely nagyobb, de könnyebb, mint a korábbi változatnál megismert ZM-WB2 Gold. Az egység felszerelhető minden ma kapható processzorfoglalatra, feltéve, hogy az alaplap rendelkezik megfelelő furatokkal.
Ahogyan a neve is sejteti, a ZW-WB3 Gold alapja aranyozott rézből készül, a processzorral érintkező felület kidolgozásával meg voltunk elégedve.
Szétszerelési hajlamunkat kiélve megnéztük, mi a helyzet a borítás alatt. Nagy megelégedésünkre a hőátadó felületet növelő bordát találtunk belül.
A felszerelés zökkenőmentesen folyt. A légcsavaros Zalman hűtőknél megismert rögzítőrendszerrel találkoztunk, melyet a blokk kompakt méretei miatt pofonegyszerű volt használni. Alapvetően csavarós rögzítők szolgálnak a vízcsövek felfogatására, de aki előnyben részesíti a fogóval egyszerűen felhelyezhető szorítókat, az kicserélheti a csonkokat.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!
Azóta történt
-
Gigabyte 3D Galaxy vízhűtés
Rendületlenül halad előre a Gigabyte, ezúttal processzorra szánt vízhűtőjét teszteltük.
-
Asetek WaterChill vízhűtés
Az Asetek rugalmasan variálható vízhűtési rendszerével ismerkedtünk meg.
-
Zalman CNPS9500 processzorhűtő
Különleges formájú hőcsővel szerelt processzorhűtőt dobott piacra a Zalman.
Előzmények
Kompakt vízhűtőrendszer a Gigabyte-tól
Hőcsöves processzorhűtő a Zalmantól
Zajtalan Zalman rendszer - kisebb méretben is
Új hűtőtornyot dob piacra a Zalman
-
26 kilogrammos vas a Zalmantól
Az exkluzív, hangtalan hűtési megoldásokat felvonultató, csúcskategóriás Zalman TNN 500AF házat vizsgáltuk.
-
Cooler Master vízhűtőrendszer
Csinos és kompakt vízhűtőrendszert próbálhattunk ki a Cooler Master kínálatából: az Aquagate ALC-U01 jelzésű szett járt nálunk.
-
Titan vízhűtőrendszer tesztje
A tajvani gyártó igényesen kidolgozott, házba (is) szerelhető TWC-A04 vízhűtő- rendszerének képességeit vizsgáltuk meg.
-
Thermaltake Aquarius III vízhűtés
Bemutatjuk a Thermaltake külső vízhűtő egységét, s lépésenként vezetjük végig olvasóinkat a készülék beüzemelésén.
Gyártók, szolgáltatók
Percről percre
Hamarosan élőben Google csodaszemüvege
Június elsején mutatják be a Project Glass munk...
Doom 3 BFG Edition
A Bethesda bejelentette a Doom 3 BFG Edition-t,...
Dead Space 3 - logó és kép
Megérkezett a Dead Space 3 logója és egy kép is.
Jelentős veszteségre számít a RIM
A kanadai gyártó újabb veszteséges negyedévet v...
Mobilarena TV: Samsung Galaxy Ace 2
A mai adás vendége a legújabb Galaxy Ace telefon.
Win7: cégeknek megéri váltani
Alacsonyabb IT- költséggel és jobb terméktámogatással csábít az új rendszerre a redmondi vállalat.
Sony Xperia U - a kis herceg
Az új Xperia család legkisebb tagja a 3,5 hüvelykes kijelzővel szerelt U, mely úgy néz ki, mint nagyobb testvérei. Kellemes.
HP Pavilion G6: AMD vs. Intel
Ugyan az a gép, néhány, eltérő belső adottsággal és pár ezer forint különbséggel. Ki lesz a nyerő?










