Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigster

    senior tag

    Készítettem egy custom_post_type-t és hozzá taxonomy-kat. Az egyik tax egy tulajdonságot jelöl (pl.: fekete, fehér, piros), egy másik tax státuszt jelöl (pl.: normál, nem normál, egyéb, stb.)
    Készítettem egy menüt, amire kattintva a tulajdonság szerint szépen ki is listázódnak az adott tulajdonságnak megfelelő custom postok (persze van egy saját taxonomy.php is). Azt szeretném, hogy csak azok jelenjenek, meg, amik megfelelnek egy bizonyos státusznak (pl.: normál)
    Gondolom a loopon belül ezt egyszerű megcsinálni, de azt szeretném, ha már a lekérdezés eredményében sem lennének benne. Ha van mondjuk 100 post, de abból csak egy normál státuszú, akkor - ahogyan kigógyiztam - alapesetben mind a százat lekérdezi a WP, aztán loopban ebből válogathatok. Ez óriási pazarlás, ezért szeretném, ha már az alap query vissza sem adná a nem megfelelő postokat.
    Ez SQL-ben sima ügy lenne, de WP-ben már lassan megőrülök. Órák óta próbálom a wp_query és társainak módosítását, meg ilyesmiket: $wp_query->set(...), arra_merge(....), add_action('pre_get_posts', 'csak_status_normal' ); de semmi értelmes dolgot nem sikerült összehozni.
    Fenti probléma megoldására lenne esetleg valakinek ötlete?

    [ Szerkesztve ]

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Új hozzászólás Aktív témák