Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Most hogy így felhoztátok ezeket a csöveket..
    Melyik a legkevésbé megtörő cső?
    Van ezekről esetleg valami teszt?
    Gondoltam hogy a gépben kicserélem a csövezést a lehető legjobb csőre, mert a "ClearFlex 60 tubing 12,7/9,5mm" csövem baromira megtörik.. Bár annyira nem fontos, mert végül is meg tudtam vele oldani, mondjuk elég érdekesen.. az volt a stratégia hogy a legtávolabb eső csatlakozási pontokat kössem össze, de végül is végeredményben jó lett. Csak amikor a ház oldalát teszem fel, akkor figyelni kell, mert hozzáér az oldalához az egyik cső, főleg hogy a ház oldalában van egy ventilátor, szóval ha nem figyel az ember akkor ahhoz ér hozzá a cső... valamint egy fél-1 centit benyomja a csövet, ezért figyelni kell, mert különben egy picit elkezdi egy helyen megtörni.
    Meg alapvetően azzal se nagyon vagyok tisztában, hogy vannak a vastag falú csövek, ezeket nehezebb megtörni, vagy minek használnak ilyeneket..? Meg ha vastagok akkor meg gondolom nehéz meghajlítani, az meg szerintem nagyon nem előnyös tulajdonság :) én pl marhára féltem hogy lesarkazom az NB -t, mert a csöveknek a feszülésétől, meg a blokk nagyságától nem lehet érezni hogy hogyan huzatom rá a csipre a blokkot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák