Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    válasz shteer #15406 üzenetére

    Na,megcsináltam a méréseket.Idle 34 fokos maghőmérsékleteknél 32,2 fokos a víz, load 60 fokos maghőnél 37,4 fokos.Realtemp 2.60-al néztem a maghőmérsékleteket.Néha sajnos 3-4 fok különbség van a két mag között.Amúgy kezdem sejteni a problémám okát.Nemrég kikerült a rendszerből a g80-as gts-em és lett helyette egy 8800GT,de blokkra nem volt keret,így került rá egy auras fridge egy 12-es ventivel.Ekkor teljesen szétszedtem a rendszert,kitakarítottam és a következő módon raktam újra össze.A radiátor a ház hátuljára van rögzítve 8db csavarral olyan módon,hogy a 2db 12-es venti rá van húzva a 8 csavarra és egész a ház hátuljához van tolva.Így a házból kiszívják a meleget és a radiátorrra nyomják,viszont a radiátor és a ventik között van kb 3 centi távolság.Előtte rá voltak tolva teljesen a radiátorra,mivel nem volt a házban semmi olyan ami komolyabb hőt termelt volna.Holnap lehet hogy átvariálom a ventiket és megnézem van-e változás.Tudom jobb lenne ha nem keresztül fújnák a radiátoron a levegőt hanem elszívnák róla,de sajna az asztal alatt nem igazán kivitelezhető az utóbbi megoldás. :(

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Aktív témák