Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Gargoyle alatt vajon mennyire lehet valós a wifinél az adóteljesítmény állítási lehetőség? Csak mert nálam 27dbm az engedett maximum ami már 500mw, ezt irreálisnak érzem főleg hogy erre állítva van kb ugyanakkora hatótávom mint a gyári szoftverrel (az meg biztos nem 500mw-on ad) amióta fent van manuálon van az adóteljesítmény és 20dmb-et állítottam be de a hatótávom és a térerő is sokkal gyengébb mint a gyárival de nem merem feljebb tenni mert ha tényleg 27 a max akkor azzal elég hamar el fogom égetni a wifi végfokot amit persze nem szeretnék, de ha jól érzem hogy az a 27 nem 27 akkor vajon mennyi? És ha tartósan arra tenném vajon honnan tudhatom hogy nem-e melegszik túl a végfok?... egyenlőre nem mertem 21 fölé tenni de azzal is elég harmatos még a hatótávom a gyárihoz képest... Nekem az a tippem hogy olyan 40 50 körül adhat most és a 27 meg valamivel 100 felett lehet a valóságban. Valaki használja tartósan 20 feletti értéken? Mert én nem merek kísérletezni ameddig nem vagyok benne biztos hogy mennyi is az annyi...

Új hozzászólás Aktív témák