Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    válasz tacsk0 #65774 üzenetére

    ..osztom a véleményed!! Olvasgatva a hozzászólasokat, elgondolkodtam, h xarul vezetek? 1986-ban kaptam meg a hivatásos jogsimat, azóta folyamatosan vezetek. Óvatos becsléssel három millió km-el a talpamban. Ez idő alatt sosem volt még olyan közlekedési szitum, h azt kellett számolnom, h miért is álltam meg ilyen gyalázatos hosszú fékúton, vagy mi lett volna ha ilyen-olyan guma lenne a felnin. Pl. sosem állok senki seggébe, ha engem tolnak inkább (Q..vára bosszant) kiállok és elengedem a parasztot. Van Suzuki is, van kicsit erősebb is (közel 200ló és négyszáz Nm) mindkettőt a helyén kezelem. Nem olyan rég az OFF autóra ajándékba kaptam egy új garnitúra Rotalla gumiabroncsot. Azt írták, h egy fos, csak a TESCO parkolóban használjam. Lebeszéltek róla, ennek ellenére elhosztam, lekezeltem, csomagoltam, elraktam. Kipróbálom majd, ahogy mi vezetünk a nejemmel, nem kizárt, h jó lesz. A mostani gumik is egy középkategóriát képviselnek, azokkal sincs semmi baj. Én két szezon alatt annyit megyek a nyári gumival, h ritkán rakhatom fel a harmadik nyárra. Nem mindegy, h alkalmanként mennyit adok egy garnitúráért. Egy közép és top kategória között közel dupla árkülönbség van. Tényleg nagyon nem mindegy, ennek ellenére mint írtam, sosem volt gondom. (lehet, h majd ezután :D )Téliből sem veszem meg a tetejét, igaz azzal többnyire kiautózom az öt szezont. Szerintem is egy kicsit túl toljátok.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák