Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz medvegy #22243 üzenetére

    Az én 50W809C-men is ugyanott van a 3 kis folt, eleinte engem is piszkált a tudat, de szerencsére pixelhiba nincs se Dirty Screen Effect. Elozo LG-n volt mindketto. Nappal nem látszik, csak tök sötétben fekete háttérnél. Filmeknel is csak világűr jeleneteknél vagy sötét horror esetén lehet kivenni, ha direkt azt figyelem.
    Azt figyeltem meg egyébként, hogy "hideg" állapotban teljesen homogén a fekete, tényleg tökéletes, de 30 perc és ilyen lesz.

    Egy haverom ugyanebből kifogott egy hibátlant, órák után is ugyanolyan szép homogén a fekete, mint nekem az első fél órában. Sötétben. Tekintve, hogy mennyire gyenge a választék mindenkitől, szóltam is neki, hogy senkinek el ne merje adni, mert megveszem, akár felárral is, de hihetetlen, hogy szó szerint ebben a 700-1000€-s kategóriában vadászni kell azt a kevés hibátlant. :(((

    Még egy érdekesség, az enyém a talpain áll, az övé falon lóg. Szóval itt egyébként összeszereléssel, hőtágulással, feszültséggel (panel) vannak bajok. Kíváncsi lennék ha falra tenném az enyém mi történne...

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák