Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabol85

    csendes tag

    válasz Mágus2 #10595 üzenetére

    Az első és második között ősszel ki volt cserélve a tűzgyűrű, mikor az első kiput cserélték. Hátulra meg majd ki lesz ha kilyukad a hátsó is :D .
    Maradtam a Bosalnal. Amúgy azért vittem el mert a kormányzás, hogy is mondjam, egy csöppet életveszélyes volt, lett az utóbbi pár alkalommal. Egyrészt rohadt könnyű lett a kormány, másrészt instabil, kanyarodás közben, ha fixen tartom a kormányt, akkor, mintha magától elkezdene még jobban ráhúzni vagy éppen kifele menni, elég fura, én már néha féltem is.
    Én a kormányösszekötőre tippeltem volna, de a bal tornyot, illetve a jobb gömbtámaszt mondták eddig. Majd hétfőn ha kicserélik meglátjuk mi lesz az eredmény. Olajcsere is lesz Castrol 10w-40-es, Mann szűrővel.
    De valamit mindíg kihagyok. Most is elfelejtettem megkérdezni, hogy a kuplung kinyomó csapágy cseréje megoldaná-e azt a koppanó hangot, amikor felengedem a pedált. (hiába próbálom rohadt lassan, nem mindíg sikerül elkerülni).
    Na meg termosztátot is újat, hátha ez tovább bírja (nyáron nem akarom megint direktbe kötni).

    Amúgy jó sokba fog kerülni :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák