Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Hello!

    Van egy Q10 Pro média lejátszóm, a TV beállítások terén, minden úgy van, ahogy az összefoglalóban, Blu-Ray címke, Film mód és Motion Plusz "Normál". De mintha elég nagy lenne olykor az eltérés a "röcögés" terén a TV adások javára, mint amikor a média lejátszóról nézek videót. A lejátszó elvileg kadenciahelyesen tolja az összes anyagot (főleg 23.976fps, ugye). Rákerestem itt a Topic-ba és azt találtam, hogy a 'Judder"-t 10-re, a "Blur"-t pedig 0-ra kell állítani és jobb lesz a helyzet. Még nem próbáltam ki, de, ha ez nincs benne az összefoglalóban, akkor biztos megvan annak is az oka. Pl. normális egyáltalán, ha egy "kadencia helyes" lejátszó esetén is tapasztalom ezt a "darabos mozgást"? Ugye én arra gondolok, amikor hosszabb svenkeknél pl. oldalra pásztáz a kamera.

    (Bár jobban belegondolva ennek nem is a kadencia helyességhez van köze, mert akkor csak néha-néha "röccenne" be a kép, de akkor nem értem, hogy végül is mihez van köze és pl. egy TV adásban nézett film esetén miért sokkal "simább" a kamera mozgás, mint a média lejátszóval...) :F

    Tudnátok erre ajánlani valami beállítást (vagy magyarázatot)?!

    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák