Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    Visszaolvasgatva 4-5 oldalt, gyk. ott tartok h elegem is lett az egészből, mert nincs olyan ami jó. Ennek ez a baja, annak az. S s*ar az egész úgy ahogy van: d Egy 43 colos KU tv ami kibaszott jó dolgokat tud leírás szempontjából, s nem csak kamu marketing, gyakorlatilag mégis olyan ratyi, h ha egy szar bluray filmet rádobnák már összeakarnám törni a tv-t?, mert annyira nem normális mozgást produkálna? Ez biztos valami vicc. - Más, ha jól emlékszem ez volt a tv-m anno vagy 5 évig: Samsung LE32R82 - tehát csak 32" és HD ready, és úgy volt 150 akkor, hogy 220-240ért ment üzletbe,, de a lényeg hogy ott nem voltak ilyen gondjaim. Persze lehet én nem ertettem hozzá akkor se és azért nem vettem észre, de ott nem voltak ilyen hogy szarul viszi a dvd minőséget, vagy az xvidet, vagy akár a HD-t. Meg hogy szét esik a kép... Szét volt hajtva pedig. (és a majd 200 ezres tvt vmi húsz-harmincasért tudtam elpasszolni 5 éve) Most meg ott tartunk hogy annyi pénzért 5x nagyobb és jobb tv-ket árulnak és mégis alap gondok vannak vele? :F :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák