Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz sityupityu #92940 üzenetére

    Lehet hogy ezek a nyomorult H6400-ak különböznek valami rejtélyes dologban és ebből a különbözőségből fakad hogy melyik hogy reagál a frissítésekre, vagy melyik sötétedik indokolatlanul. Nálam a 2800-as fw van a tévén és egy darabig nem is megy rá másik. Rászoktam arra hogy routeren keresztül elveszem tőle a netet. Csak akkor éri el, ha nagyképernyőn akarok youtube-olni, amúgy meg kussol és nem ügyeskedik. Pár kattintás telefonon keresztül, egyenlőre kibírom :K
    Amit említesz, vagyis hogy van akinél már működik együtt az MP és a ledes tisztaság, azzal kapcsolatban én is gondoltam már arra, hogy a képernyő ki-be kapcsolós trükközéssel ugye láthatóan működik mindkettő, de szabályozni még mindig nem lehet. És így egy picit magas szinten van a torzításcsökkentés, jó volna pár lépcsővel lejjebb tenni. Még a végén megérjük hogy mire teljesen elavul a tévénk és amikor már működni sem fog, alkot a samu egy tökéletes fw-t rá, amitől hibátlan lesz(lenne) a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák