Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Teasüti #78367 üzenetére

    De tudod mi a baj a sok "elitistával" (nem bántó jelzőként főként de azért vannak kivételek) hogy azok akiknek vagy nincs pénzük rá(mint én) vagy nincs igényük olyan minőségre(mint én) egyszerűen nem mertnek kérdezni, tanácsot kérni, mert félnek a lenezéstől a nagyok kioktató hozzászólásoktól
    Durva példaként az iphone tulajok jó része lenézi a 20-30e Ft-os androidos telefont használókat, mert nekik hú de drága telefonjuk van és hú de mennyivel jobb
    Csak azt nem veszik figyelembe hogy sokszor nem igénytelenségből vesznek olcsó telefont csak ép nem futja jobbra
    Ma is rendeltem egy munkás embernek egy Sony Xperia E1 telefont 15e Ft-ért, ezt is csak azért vette mert kieset vetés közben a telefon a zsebéből és a traktor áthajtott rajta így használhatatlan lett
    És vett volna ő jobbat csak a téli szezonba a fizetése 30e Ft volt így ép hogy megél, ha munka után nem menne még dolgozni bajba lenne

    Hogy témába vágó is legyen a hozzászólásomba

    4K-nak milyen előnye-értelme van?
    Mert a tv adások minősége még HD-ban is kérdőjeles, és kevés csatorna is tényleg HD
    Talán filmeknél van előnye , na igen de kinek van ara ideje

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák