Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz superg #66948 üzenetére

    Ebben is van racio de mondjuk ennek ennek ellentmond, hogy egyedul az edigital akciozza be a tv-it ugy hogy latod hogy 10% off, a Media marktnal ez nem latszik, es eleg borsosak az arak ott, boven belefer a 10%.

    Szerintem ez a hetvegi akcio az Euronicsnal nem emiatt van, mert LG televiziokra is ugyanugy vonatkozik, masreszt 15% nem 10% es holnaptol ujra jo magasak lesznek az arak, amikbol megint boven le lehet adni 10%-ot.

    Masreszt ha jol ertem, a meccs elottig kell beregisztralni es mindenkepp elore meg kell adni egy bankszamlaszamot a regisztracional amire meccs utan a garantalt 10% es az esetleges tobbi % is erkezik. Csak vajon jol ertelmezem-e a fix 10%-ot.

    Eleg nekem a fix 10% off is az 55H6400 arabol, de ha veletlen rugnak ketto az mar szuper, ne feledjuk ez galameccs, Fradi stadion avato, benne van hogy hagynak nekik ket golt az ilyen meccseken altalaban sok gol esik es dontetlen kozeli, vagyis ha a cselzi rug 3-4-et amit siman benne van akkor nem 3 vagy 4-0 lesz a vege.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák