Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vezse

    tag

    válasz Szfinx66 #63607 üzenetére

    Szia!
    Én UTP kábellel (LAN kábellel) kötöttem össze a routert és a tévét, majd, amit Angel2014 is ajánlott AllShare programot letöltöd a gépedre, telepíted, utána azon belül megtudsz osztani mappákat, amit a tévéd AllSharePlay menüpontjában látsz is. Videót, zenét, fényképeket tudsz tévén nézni.
    Még az Explore3D funkciót tudod így használni, ahol a samsung saját 3D-s tartalmait: dokumentumfilmeket,trailerek, videoklipek, animációkat lehet megnézni egyelőre angolul. :)
    A DLNA-ról leírást találsz még a tévé beépített használati útmutatójában(e-manual) ->Speciális beállítások->A DLNA-funkciók használata menüpontjában.
    Ha wifivel szeretnéd használni, akkor idézem: "egy Samsung gyártmányú vezeték nélküli LAN-adapterre(WIS12ABGNX,WIS09ABGNX)van szüksége", amiről szintén a tv útmutatójában Preferenciabeállítások->Csatlakozás a hálózathoz menüpontjának 6/14 oldalán találsz. Itt azt írja, hogy csak ez a két eszköz valamelyikével tudod használni, hogy ez tényleg így van-e azt sajnos nem tudom. :)

Új hozzászólás Aktív témák