Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    Egy pillanat erejéig a két technológia összehasonlítását még taglalnám.
    A kontraszt:
    -itt jelentős a plazma előnye,egyszerűsítve csak ott ad fényt ahol kell..."ezért olyan jó a feketéje" és ezért fogyaszt olyan baromi sokat,mert az összes többi esetben tehát a teljes színskála főleg fehér megjelenítésénél igen nagy energiát vesz fel.Na és igen valljuk be senki nem szereti a sötét képet,a jó éles világos kontrasztos kép a látványos...hagy pörögjön a villanyóra :C :C :C
    Színvilág:
    - más módon állítják elő a színeket itt a plazma előnye érezhető a legjobban
    Betekintési szőg:
    -lehet hogy jobb a plazma,de ki a fene néz 178°-os szögből tv-t ???
    Beégés:
    -plazmánál van!!!....na jó láttunk már hibás pixelt az lcd-n is :D
    Fogyasztás:
    -már elemezgettük,de tény és való a led tv-k a legtakarékosabbak :) és ez jelentős különbséget mutat már 1 év távlatában is
    Felhasználási terület:
    - plazma...hmmm igazából csak filmezésre.LCD esetében ez teljes körű ...mindenre mi szem-száj ingere :C :C :C

    ...biztosan kihagytam pár dolgot de nem is törekedtem a hibátlan összefoglalóra.Azok számára ahol a tv mint mindennapi használati tárgy kerül az otthonukba nem kérdés melyiket vegyék.Amit én hozzátennék "a nagyobb a jobb" stratégia,mert az összes extra eltörpül a kijelző mérete mellett.Azt látjuk minden pillanatban,míg az össze többi funkció valahogyan kiváltható,pótolható.Viszont ami egyszer kicsi lesz az már az is marad. :R :R :R

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák