Hirdetés

  • Hatalmasra nő a Razr 50 külső panelje

    ma A maradék helyet pedig a hátlapi bőr textúra fogja kitölteni, rendkívül elegáns és prémium megjelenést kölcsönözve a Motorola-kagyló idei alapmodelljének.

  • Senua’s Saga: Hellblade II teszt

    gp A szkizofréniától és rabszolga-kereskedőktől egyaránt szenvedő Senua újabb különleges utazásra indul, ezúttal a messzi észak ősi istenekkel és modern kegyetlenséggel teli vidékére.

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok...

    Problémák merültek fel a fotókkal kapcsoltban és nem tudom melyik oldalról közelítsem meg..?
    Az egyik oldal a NAS a másik a tévé...! A tévé típusa C650!
    A probléma a következő lenne..

    De előzményként jelzem azt tettem amit letöltöttem a hivatalos oldalról Synology Assistant legújabb változatát és azzal töltöttem föl! Maga a gyártó ezt javasolja..!
    Ha megnézem a két képet az eredetit és ami a Nasson van minden tökéletesen megegyezik..mint felbontásban mint méretben..
    Az eredeti kép ami 2592*1936 és nagyból a többi kép is ekkora méretű..a tévére már csak 640*487 lesz...!
    Mit ne mondjak elég vicces egy 46" tévé közepén valami kis valami..:(

    Maga a fénykép nézegetés mindig is tökéletesen működött amikor csak a sz.gépem volt ott használtam egy PC Share Maneggert és ez osztotta meg a képeket!
    Ez továbbította és úgy ahogyan azt kellett..!

    Nem találok semmi olyan lehetőséget arra hogy állítsak a Nasson és lehetőséget sem a tévén hogy az eredeti méretet jelenítse meg..:(
    Vagy csak nem vettem észre hogy hol van..!
    Mit lehetne tenni hogy a tévén is pontosan azt lássam ami az eredeti kép méret és nem annak a butított változatát..??

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák