Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz shield #29696 üzenetére

    "Ha a helikopterekkel elhagyom akkor jön egy záró videó, aminek tartalma attól függ, hogy a zónában milyen feladatokat hajtottam végre, kinek az oldalára álltam, gondolok itt arra, hogy a banditák vagy a stalkerek oldala, a mutánsokat sikerült-e elpusztítani, vagy nem, hányan értünk át az alagúton, mert azoknak a sorsával is foglalkozik, valamint a végén mennyire hatékonyan irtottam a Monolitosokat.

    A második lehetőségnél, ha itt maradok, a helikopterek felszállnak nélkülem és én a maradék Monolitos katonákkal végzek, majd a bázis felé veszem az irányt. A bázisra már Garik visszajött és hozott magával néhány stalkert. Jar bácsi is vele jött, egy személyben felcser és ezermester, nála lehet megjavíttatni a felszerelést és orvosi segítséget kérni. Lehet képződményeket keresni, üzletelni a felszereléssel, harcolni a zsoldosokkal, akik továbbra is az X-8-as labort keresik, de visszamehetünk akár Zatonba is ha kedvünk tartja. Amikor úgy gondoljuk, hogy eleget bóklásztunk, akkor Garikhoz fordulhatunk, hogy juttasson ki minket a Zonából, és ezután jön majd a záró videó."

    forrás

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák