- Jövőre veti be az FSR 4-et a Sony a PlayStation 5 Pro konzolon
- Angol futball: 30 szezon statisztikáiból gyűjt érdekességeket a Microsoft AI
- Kifarolhat az üvegszubsztrátumok piacáról az Intel
- Magas AI-költségek, csökkenő létszám: dolgozók ezreit rúgja ki a Microsoft
- Tovább csúsztatja az 1,4 nm-es node-ját a Samsung
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
-
PROHARDVER!
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
emre
veterán
Asszem elírtam a telepítést, bocsika.
A magyarításra kell pakolni az options pack-et.
Jav.: A telepítés menete: Az előzőleg használt gamedata mappát átnevezed mondjuk gamedata_hedon-ra. Majd a smrter mod gamedata mappát bamásolod a game könyvtárába. Ha ez megvan jöhet a magyarítás, és annak javítása. Ezután jöhet az Options Pack, Disable Dreams mappa tartalmának másolása , (felülíratni mindent) . -
emre
veterán
No egy kicsit meguntam ezt a vak vezet világtalan helyzetet a SMRTER 0.41 moddal kapcsolatban. Az alábbiakba közlöm amit a SMRTER modder forumára írtam és a válaszokat. A továbbiakban tisztelettel kérek mindenkit hogy az alábbiakat próbálja értelmezni mielött kipróbálja a fenti mod-ot.
Ha valaki más egyébb mod-ot használ FELTÉTLEN OLVASSA EL a readmi-txt fjlt, hogy elkerülje a különböző variánsok összeakadását.
És akkor a szöveg némileg vágva,direkt nemfordítom google translate-tel hogy aki ért angolul nem kavarodjon bele:
We have a little problem with smrter 041 mod.
first time: a really_no_sound.ogg missig, but the ogg file is at the right place.
No problem ,i have duplicated another ogg file, rename file (no_soun.ogg) and overwrite this.
second time: fatal error
[error]Expression : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\UIXmlIn it.cpp
[error]Line : 156
[error]Description : XML node not found
[error]Argument 0 : hud_blood1
[error]Argument 1 : ui\ui_custom_msgs.xmlÉs ezeket a válaszokat kaptam:
1, (ThunderFreak, moderator) This error message means there is the entry 'hud_blood1' missing in file ui_custom_msgs.xml. Did you edit or modify that file?2, (smrtphoneusr, modder) first of all, the really_no_sound.ogg file isn't missing, it's just not commented, meaning npcs won't react to it, which is not necessary because like the name suggests, it contains no sound. So there's no need to replace it.
Secondly, i recommend reinstalling the mod, since you seem to have edited/overwritten files. Do not mix it with other mods.
If you want to use the hungarian subtitles mod, use the "Disable Dreams" Option from Options Pack, otherwise the game will crash every time you try to sleep.
Also note that you cannot use the HUD Masks in combination with the subtitles mod (that's probably what caused the crash).qdak: A SMRTER-hez semmiféle más mod-ot ne tegyél fel.
A magyarítás is ennek minősül, erre késöbb visszatérek, de feljebb angolul ez van.
A telepítés menete: Az előzőleg használt gamedata mappát átnevezed mondjuk gamedata_hedon-ra. Majd a smrter mod gamedata mappát bamásolod a game könyvtárába. Ezután jöhet az Options Pack, Disable Dreams mappa tartalmának másolása , (felülíratni mindent) Ha ez megvan jöhet a magyarítás, és annak javítása.
Amennyiben bármiféle változtatást akarsz a játékban akkora meglévő fájlokat neked kell átírni. Javaslom az eredetiről elöbb készírts másolatot.
Tehát nincs all uppgrade mod, spawn menü stb.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Milyen légkondit a lakásba?
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Autós topik
- Goddess of Victory: Nikke
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kerékpársportok
- Autós kamerák
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Több évig húzódó per várhat az Apple-re az iPhone-ok uralma miatt
- További aktív témák...
- X1 Carbon 12th 14" FHD+ IPS Ultra 5 135U 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- T14s Gen4 14" FHD+ IPS érintő Ryzen 5 PRO 7540U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- X1 Carbon 11th 14" FHD+ IPS i5-1345U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Dell Latitude 5290, 12,5" HD, I5-8350U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11
- LOQ 15AHP9 15.6" FHD IPS Ryzen 5 8645HS RTX 4050 16GB 1TB NVMe magyar vbill gar
- 119 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!) (ELKELT)
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
- Xiaomi 11T Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- NYÁRI BOMBA AKCIÓK! STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged