Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Quasi_modo #1509 üzenetére

    Nah, a történet: bementem a boltba, mivel 8-ig nyitva. A menyecske azt mondta, h semmit nem tehet, mivel flottás vagyok. Ők 30+ ilyent adtak el az elmúlt hetekben, senki nem panaszkodott eddíg. Viszont az egyik kollégájának 1 hét után szervíz lett...

    Próbálta Ő is, mondta, h csere, azonnal hívjam a kiemelt üsz-t. Persze 20.01-kor már a normál ügyfélszolgálat van. Elmondtam a történetet, érdeklődött, h miért tegnap kaptam és ma raktam be a sim kártyát...
    Mivel dolgozom, a telefon kell a munkámhoz, nem akartam tegnap este szórakozni a nevekkel (aminél plussz adat van, azt bt-on küldeni kell, de egyesével lehet...).
    Viszont Ovi progival töltöttem térképet, húztam át zenét, pár e-bookot. Semmi hack, téma, vagy szignó, tényleg. Csak az alapokat szerettem volna, h munkában ne akadályozzon, a többit később.

    Szal sim-re a maradék nevek. Telefon kikapcs, memkari kivesz, mentek róla, sim betol, és mivel kiderült, h a kártyaolvasóm az SDHC-t nem kezeli, így a gyári kártya vissza... majd hétfőn ráér, ezek szerint kártyaolvasó is kell...
    Telefon nem indul, mindent kipróbál, kártya ki, sim ki, akku le, hardreset...

    Azt mondta a kisasszony, h majd keresnek, és szervízbe viszik...
    Erre felszaladt a vérnyomásom. Mondtam neki, h vagy hétfőn, esetleg kedden CSERE, vagy -mivel flottások utólag fizetnek- ne is várják az árát. Megkérdeztem, h Ő mit szólna, ha az új telója egy nap után szervizbe kerülne, és egy hétig nem lenne... Biztos, h ez a módja?

    Egy óra múlva hívtak, h hétfőn a munkahelyemre hozza az újat a kufár futár, ezt meg viszi.
    Így eshet meg tehát, h nekem 5 nap alatt 2 új telefonom lesz, pedig csak 3 évente veszek... :)
    Respect a Vodának, a helyes utat választották! :R bár az ügyintéző próbálkozott...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák