Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz #16820480 #300 üzenetére

    Volt egy halvány füles, hogy szerdán fog jönni a németeknél a frissítés.
    Reménykedem nagyon...

    ...ugyanis egy kivételével az összes ismert bugot sikerült megtapasztalnom (autofókusz, lassú homescreen, USB fagyás, magától rebootolás, be-beszaggató MP3 lejátszás - a GPS-szel nem volt bajom, pedig volt már azzal is gond másnál).

    Szerencsére a Google felnőtt egy kicsit, most már induláskor át lehet lépni a Google-be belépést (azt hiszem igazából az 1.6-tól kezdve így megy), akár teljesen ki is lehet hagyni, ha valaki nem akarja használni. Csak akkor nem lesz Market, meg a többi Google szolgáltatás (talán Maps még igen, de nekem az első dolgom a belépés volt). Az 1.1-es és 1.5-ös Dreameken ez még nem játszott, ezért a rossz emlék.

    Én balkezes vagyok, a lelógó rész nem zavar, az érintőgombok annál inkább. Nagyon érzékeny a vissza és a keresés gomb, teljesen akaratlanul sikerül őket ingerületbe hoznom, ha normálisan ráfogok a telefonra (ami meg nem ártana egyébként, ha nem akarom elejteni).

    Az akku első töltésnél harmatos volt, letiltott mobilnettel is nap végére vernyogott. Azóta kicsit alakult, kevés mobilnettel, több telefonálással már ment két és fél napot is. Átlag másfél inkább.

    Egyébként a QWERTY-n írni elég kényelmetlen, ez a négyzetes elrendezés elég idióta (bár tudom, hogy asztali billentyűzeteken is van, aki ezt ajnározza), nekem nem jön össze, nagyon gyakran elcsúszok eggyel, és lehet korrigálgatni. A D-Pad is csak ekkor jó, de ekkor tényleg jól jön a kurzor pozícionálásához. Vastag ujjakkal nehezen használható, az már biztos.

    A virtuális billentyűzet meg szereti kétszer érzékelni az ujjamat.

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák