Hirdetés
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen TV-t vegyek?
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Intel Core i3 / i5 / i7 8xxx "Coffee Lake" és i5 / i7 / i9 9xxx “Coffee Lake Refresh” (LGA1151)
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Philips LCD és LED TV-k
- Melyik tápegységet vegyem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
Köszönöm mindenkinek.

(#33) Mexildos: Ezekre a kérdésekre megtalálod a választ a #23-as hsz.-ban. Szólj, ha kihagytam valamit!

(#34) fsb1000: Nem tudom milyen programokra gondoltál. Furmark-ot és Linx-et kombináltam, tessék:
- Desktop_Idle
- Desktop_Furmark (10 perc Furmark)
- Desktop_Furmark_Linx (7 perc Furmark+Linx) *
- Desktop_Linx (5 perc Linx)* Két megtorpanást láthatsz a Furmark hőmérséklet grafikonján. Gyanítom az ACDSee képmentő funkciója kavart be kicsit, utána már eszembe jutott, hogy PrintScreen is van a világon.
5 perc helyett 7 percig hagytam a kettőt együtt futni, hogy a hőmérsékletek ismét bizonyosan a maximálisak legyenek.A H55N-USB3-mon egy 3 és egy 4pin-es venticsati van, s csak az utóbbi szabályozható (de az PWM és VR módban egyaránt). Mind a 3 ventilátor (egymásba dugva) a 4pin-esből kapja a delejt és a PWM jelet, a 3pin-es chassis fan header-be pedig az egyik AC F9 PWM fordulatszám visszajelzésére szolgáló vezetéke van bedugva. Következésképp a proci hőmérsékletének függvényében pörögnek fel a ventilátorok, a 'Desktop_Idle' képen látható beállítások szerint. Amikor csak a Furmark ment, nem is nőtt számottevően a ventik fordulatszáma. Amikor a Linx is, akkor az F9-esek 1500RPM fölé szaladtak, meg is jött a hangjuk.
Gyári specifikációk:
- TY-147 (900-1300 RPM) (Az én példányom 1200 RPM-en tetőzik)
- F9 PWM (550-1800 RPM)(#36) Auratech: Ha egy megfelelő gyártókapacitással és piaci csatornákkal rendelkező cég meglátva benne a fantáziát, fel kívánná karolni a projektet, részemről nincs akadálya.
Többek közt a sorozatgyártás szempontjainak megfelelően továbbfejlesztett v3.2 tervei is kész vannak már egy ideje. Az már álló torony kivitelű, a 92mm-esek helyett 1db 120mm-es ventivel és felhasználóbarátabb szerelhetőséggel.(#37) dezs520: A sorozatgyártáshoz az utolsó részletekig kidolgozott terv szükséges, de közel sem elégséges feltétel, sajnos.
(#40) Ton-ton: Igen, vettem süllyesztő és lépcsős fúrót is. A végleges alkatrészek már azzal készültek. Egyértelműen jobb eredménnyel szolgálnak, de kézi fúróval még így is nagyon oda kell figyelni és süllyesztésnél az is berezonál. Bár tény, sokkal kevésbé.
(#42) Bari, (#51) Pista0001, (#52) zodo:

(#49) G@ß!: Intel I3-530 (Clarkdale). Mindjárt bele is szövöm a szövegbe valahova.
[ Módosította: radi8tor ]
Új hozzászólás Aktív témák
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Kuponkunyeráló
- Elektromos autók - motorok
- Router gondok
- iPhone topik
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- Lenovo 14 Ideapad 3 FHD LED Matt i3-1115G4 4.1Ghz 8GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Garancia
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- LG 40WP95XP-W - 40" NANO IPS - 5120x2160 5K - 72Hz 5ms - TB 4.0 - HDR - AMD FreeSync
- Lenovo ThinkBook 16 G6 Ryzen 7 7730U 16GB 768GB SSD FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő




