Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz King Unique #372 üzenetére

    Sikerült, felfrissítettem, meg egy Office 2013, meg pár progi, mennek az Adobe cuccok is, a java is, a vSphere kliensek is mennek.
    Feldobtam a .net3.5-t is az is simán felment.

    Szóval így 27,6 GB-ot foglal.

    Egy Win 7- ami persze 2011 óta megjelent frissítéseket hozzászámolva 31,3 GB-ot foglal.

    Persze egy defrag /U /V /X c: , sdelete -z , VMDK defragment, meg egy VMDK compact után, mindkettőnél.

    Az a legérdekesebb, hogy defrag kb lefutott 5, perc alatt az sdelete meg 3 perc alatt. Valamit nagyon jól megcsinált az MS a fájlrendszer kezeléssel, nagyon felgyorsult.

    Egy valami aggaszt egy picit, feltettem mindent, akkor azért érezhetően belassult az indulás meg a leállás. Lehet, hogy az 1 vCpu kevés neki, kettő kellene minimum.

    A Rendszer így teletelepítve, meg az msconfigba kikapcsolva minden egyebet, 1,1 GB-al indul, utána lecsökken 0,8 GB-ra. Ami bíztató, a Win 7-hez képest.

    Viszont a processzort többet használja.

    A Disk használata az első 2 - 3 percben 80 - 90 % között van, de utána minimálisra csökken.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák